Bon upominkowy.

Wykupienie bonu upominkowego w formie karnetu na zabiegi kosmetyczne może być najpiękniejszym pomysłem na prezent, jeśli chcesz sprawić miły prezent a nie masz pewności co najbardziej ucieszyłoby obdarowaną osobę. Oferujemy bony na wykonanie wybranych zabiegów z cennika. Bon może być wystawiony na kwotę lub zawierać imienne zaproszenie. Można wybrać konkretne usługi lub pozostawić wybór obdarowanej osobie. Bon podarunkowy jest doskonałym prezentem na każdą okazję.

Regulamin korzystania z Bonu upominkowego:

- Bon upominkowy jest ważny przez okres 3 miesięcy od daty jego zakupu – w tym okresie należy wykorzystać wykupione zabiegi. Po upływie terminu ważności jego w całości lub w części niewykorzystana wartość zostaje utracona.
- Bon upominkowy można wykorzystać podczas jednej lub kilku wizyt w zależności od wykupionych usług.
- Przy dokonywaniu rezerwacji prosimy o poinformowanie recepcji, że formą płatności za umawiany zabieg będzie Bon upominkowy.
- Bon upominkowy należy okazać w recepcji przed skorzystaniem z zabiegu.
- Bon upominkowy nie podlega zwrotowi ani wymianie na gotówkę. Nie ma również możliwości wydawania reszty w gotówce.
- Zgodnie z życzeniem osoba obdarowana może dopłacić do Bonu upominkowego, jeżeli wartość usług z których chce skorzystać   opiewa na kwotę wyższą niż wartość Bonu upominkowego.
- Bon upominkowy imienne mogą być przeniesione na inną osobę.
- Zaproszenia na wybrane usługi lub pakiety usług można wymienić na wszystkie inne usługi z oferty Studio Urody METAMORFOZA.
- W przypadku utraty lub zniszczenia Bon upominkowy, Studio Urody METAMORFOZA nie ponosi odpowiedzialności ani nie rekompensuje straty spowodowanej zaistniałą sytuacją.

Serdecznie zapraszamy.