Poniedziałek - Piątek 8:00 - 20:00

Sobota 9:00 - 15:00

ul. Gen. Zajączka 15A

01-510 Warszawa / Żoliborz

Akupunktura kosmetologiczna jest stosowana na Dalekim Wschodzie od tysięcy lat i tak naprawdę jest formą liftingu. Wiadomo, że już w czasach dynastii Song (960-1279 n.e.) akupunktura kosmetyczna była stosowana przez kochanki cesarza. Nowoczesne techniki akupunktury rozwinięto w szpitalu w Pekinie, gdzie lekarze stosujący akupunkturę u pacjentów z różnymi rodzajami paraliżu twarzy, zauważyli, że oprócz poprawy zdrowia, leczenie daje widoczne rezultaty kosmetyczne w postaci zdrowszej cery, wyrównania głębokich zmarszczek i zniknięcia drobnych zmarszczek. Akupunktura kosmetologiczna wykorzystuje techniki Tradycyjnej Medycyny Chińskiej w celu zmniejszenia objawów starzenia. Jest alternatywą dla botoksu i innych bardziej inwazyjnych zabiegów. Jest metodą naturalną, nie wpływającą na mimikę twarzy i nie powodującą zniekształcenia rysów.  

Akupunktura kosmetologiczna to jeden z efektywnych sposobów pobudzania naturalnych sił odpornościowych ludzkiego organizmu, działając przez twarz na cały układ i w ten sposób działając również estetycznie na twarz, skórę. Uzyskujemy ten efekt przez nakłuwanie biologicznie aktywnych punktów na twarzy, szyi, dekolcie. Czasem mogą być również nakłute punkty na kończynach górnych, dolnych oraz brzucha. Akupunktura kosmetologiczna to regularny etapowy zabieg odmładzania się wewnętrznie i zewnętrznie. To holistyczne podejście do całości ciała człowieka.

 - każda osoba poddająca się zabiegom akupunktury kosmetologicznej jest traktowana indywidualnie,

- ilość i częstotliwość zabiegów ustalana po pierwszym zabiegu,

 - zabiegi są wskazane zarówno dla kobiet jak i mężczyzn,

 - wskazane mieć więcej wolnego i spokojnego czasu po zabiegu,

 - przed zabiegiem nie możemy być głodni,

 - zabieg trwa ok 1h. 

Akupunktura kosmetologiczna

W naszym Salonie prowadzimy sprzedaż kosmetyków Medik8.

Medik8 oferuje zarówno kremy na dzień jak i na noc, olejki do twarzy, tak aby każdy mógł dobrać odpowiednią pielęgnację dla siebie. Kosmetyki Medik8 zawierają składniki aktywne, które pomagają zwalczyć wszelkie oznaki starzenia się skóry, dodatkowo poprawiając jej nawodnienie.