Neuvia Hydro Deluxe to pierwszy na rynku Polskim zabieg o właściwościach biorewitalizacyjnych skóry twarzy i ciała.  W przeciwieństwie do zabiegu mezoterapii, która nawilża skórę krótkotrwale, zabieg Neuvia Hydro Deluxe to zabeg – regenerator tkankowy czyli tzw. luksusowa długookresowa  terapia nawilżająca. Preparat wykorzystywany podczas zabiegu to innowacyjny  kwas hialuronowy, który  działa na skórę w trzech wymiarach: nawilża, odbudowuje kolagen i elastynę oraz ujędrnia. Preparat wykorzystany  podczas zabiegu  zawiera:  najczystrzą na rynku  formę kwasu hialuronowego, którego cechuje długi okres trwałości, Hydroksyapatyt(CaHA) naturalny minerał występujący w naturze, który prowadzi do stymulacji procesu neokolagenezy, dzięki niemu poprawie ulega gęstość jak również elastyczność skóry i  aminokwasy jak Glicyna i L-Prolina, które stanowią główny komponent do produkcji kolagenu, dzięki nim efekt zabiegu jest długotrwały, a skóra bardziej elastyczna i nawilżona.

Efekty Zabiegu:

Skóra odżywiona

Skóra zregenerowana (długookresowo)

Skóra nawilżona (długookresowo)

Spłycenie zmarszczek

Podtrzymanie owalu twarzy

Poprawa jakości i napięcia skóry

Wskazania:

Skóra wiotka

Pomarszczona, zwiotczała skóra

Utrata koloru skóry 

Sucha, nieodżywiona skóra

Cienie / worki pod oczami

Brak elastyczności

NEAUVIA HYDRO DELUXE

ELECTRI – Błyskawiczna reaktywacja skóry, jednym z najskuteczniejszych i najnowocześniejszych zabiegów regenerujących skórę. Zabieg ELECTRI zalecany po kąpielach słonecznych po solarium dla skór odwodnionych, szarych, zmęczonych z widocznymi oznakami starzenia.

Co to jest Electri?

Electri to preparat medyczny łączący fizjologiczne stężenie kwasu hialuronowego i bursztynianianu sodu. Zapewnia szybką poprawę jakości skóry już po jednym zabiegu. Skóra staje się rozjaśniona, napięta, nawilżona, miękka. Następuje bardzo znaczące spłycenie zmarszczek w obszarze poddanym zabiegowi. Ponadto Electri redukuje cienie pod oczami i przebarwienia, odżywia skórę, niweluje płytkie zmarszczki i rozświetla cerę.

Efekt zabiegu:

Efekt zabiegu widoczny natychmiast, dzięki regeneracji macierzy tkankowej

Przywrócone napięcie skóry

Zlikwidowane procesy zapalne

Skóra rozjaśniona

Skóra odmłodzona

Skóra nawilżona

Uregulowane krążenie w skórze

Zapobieganie zmianom starzeniowym

Wskazania:

Skóra zniszczona słońcem

Zmarszczki

Przebarwienia

Stany zapalne

Utrata blasku i zdrowego kolorytu skóry

Zaburzenia naczyniowego krążenia skóry

Skóra cienka i sucha

Skóra szorstka, łuszcząca

Skóra zmęczona, tzw. Twarz palacza

Cienie pod oczami

Pogorszenie napięcia tkankowego skóry

ELECTRI – Błyskawiczna reaktywacja skóry

Neuvia Hydro Deluxe to pierwszy na rynku Polskim zabieg o właściwościach biorewitalizacyjnych skóry twarzy i ciała.  W przeciwieństwie do zabiegu mezoterapii, która nawilża skórę krótkotrwale, zabieg Neuvia Hydro Deluxe to zabeg – regenerator tkankowy czyli tzw. luksusowa długookresowa  terapia nawilżająca. Preparat wykorzystywany podczas zabiegu to innowacyjny  kwas hialuronowy, który  działa na skórę w trzech wymiarach: nawilża, odbudowuje kolagen i elastynę oraz ujędrnia. Preparat wykorzystany  podczas zabiegu  zawiera: najczystrzą na rynku  formę kwasu hialuronowego, którego cechuje długi okres trwałości, Hydroksyapatyt(CaHA) naturalny minerał występujący w naturze, który prowadzi do stymulacji procesu neokolagenezy, dzięki niemu poprawie ulega gęstość jak również elastyczność skóry i  aminokwasy jak Glicyna i L-Prolina, które stanowią główny komponent do produkcji kolagenu, dzięki nim efekt zabiegu jest długotrwały, a skóra bardziej elastyczna i nawilżona.

Efekty zabiegu:

Skóra odżywiona

Skóra zregenerowana (długookresowo)

Skóra nawilżona (długookresowo)

Spłycenie zmarszczek

Podtrzymanie owalu twarzy

Poprawa jakości i napięcia skóry

Wskazania:

Skóra wiotka

Pomarszczona, zwiotczała skóra

Utrata koloru skóry

Sucha, nieodżywiona skóra

Cienie / worki pod oczami

Brak elastyczności

NEAUVIA HYDRO DELUXE

Akupunktura jest niezwykle skuteczną metodą opóźniającą procesy starzenia. Witalizuje skórę, poprawia ukrwienie i mikrokrążenie oraz ułatwia oczyszczanie się skóry. Wygładza zmarszczki i stymuluje produkcję kolagenu. Rozjaśnia koloryt skóry, rozświetla ją i wyraźnie odmładza. Akupunkturę kosmetyczną poleca się kobietom po 35 roku życia, jako metodę opóźniającą procesy starzenia i odsuwającą w czasie stosowanie inwazyjnych zabiegów odmładzających. Jeśli skóra jest zniszczona nadmiernym opalaniem i niehigienicznym trybem życia poleca się akupunkturę kosmetyczną także młodszym kobietom.

- zwiększa produkcję kolagenu

- poprawia elastyczność skóry

- zmniejsza głębokość zmarszczek trwałych i mimicznych

- rozjaśnia skórę

- poprawia jakość snu

- normalizuje działanie układu pokarmowego

- redukuje stres

- relaksuje cały nasz organizm

- aktywuje drenaż twarzy

- zmniejsza opuchnięcia na twarzy

Akupunktura kosmetyczna

Poniedziałek - Piątek 8:00 - 20:00

Sobota 9:00 - 15:00

ul. Gen. Zajączka 15A

01-510 Warszawa / Żoliborz