Umów wizytę na

Strefa ciała

Strefa ciała

Strefa ciała

Odżywcza ceremonia na ciało

Zabieg, który kompleksowo zadba o ciało od stóp do głów, dostarczy przyjemnych wrażeń i głębokiego odprężenia. Podczas rytuału złuszczamy martwy naskórek całego ciała peelingiem, który powoduje wygładzenie skóry. Następnie nakładamy na skórę odżywczą maskę, która dostarcza skórze nawilżenia i powoduje, że staje się aksamitnie miękka. Zabieg przeplatany masażem relaksacyjnym.

Cena..........320,00 zł

 

Szczotkowanie + bańka chińska + body wrapping

Zabieg poprawiający kondycję skóry. Polecany w seriach.

Cena..........220zł

Przy zakupie 6 zabiegów cena 600zł.

 

Masaż aromaterapeutyczny na ciało

To wspaniałe odprężenie i wyciszenie dla ciała i umysłu. Podczas tego subtelnego masażu wykorzystujemy techniki masażu klasycznego i aromatyczne olejki, wzmacniające efekt terapii manualnej, poprawiające stan skóry i samopoczucie.

Cena..........180zł

 

Peelingujący masaż ciała

Peeling doskonale oczyszcza, dotlenia i odżywia skórę. Eliminuje zanieczyszczenia i martwe komórki naskórka, przyspiesza proces odnowy i regeneracji naskórka. Peeling polega na dokładnym wymasowaniu ciała specjalnymi preparatami złuszczającymi zawierającymi drobinki ścierające. Na koniec odżywczy balsam wygładzająco regenerujący ukoi nasze ciałko.

Cena..........180zł

 

Masaż relaksacyjny ciała

Masaż relaksacyjny sprawi, że odnajdziesz spokój i poczucie harmonii. Zregeneruje Twoje siły witalne. Zmniejszy napięcie i bolesność mięśni. Ukoi Twoje nerwy i obniży poziom stresu.

Cena..........160zł

 

Masaż karku i pleców rozluźniający

Masaż pleców ma wpływ na Twoje ciało-poprawia krążenie krwi, rozluźnia napięte mięśnie i w delikatny, niewymuszony sposób przywraca elastyczność. Ciepły, kojący dotyk działa kojąco na cały organizm.

Cena..........100zł

 

Masaż ciała gorącymi kamieniami

Podczas masażu gorącymi kamieniami wykorzystywane są podstawowe chwyty masażu klasycznego lub drenażu limfatycznego. Oddziaływanie termoterapeutyczne osiąga się dzięki skumulowanej w kamieniach energii cieplnej, oddawanej podczas zabiegu do ciała Pacjenta. Niezwykle ważnym elementem zabiegu są bodźce aromaterapeutyczne, powstające dzięki zastosowaniu naturalnych olejków eterycznych. Ich właściwy dobór wyzwala szereg pozytywnych reakcji w organizmie, wzmacniając efekt końcowy.

Cena..........220zł

 

Bańka chińska

Masaż bańką chińską działa na zasadzie podciśnienia, które powstaje poprzez zassanie skóry gumową bańką. Wspomaga przepływ limfy, zwiększa ukrwienie, dotlenia tkanki i działa na skórę silnie pobudzająco. Efekt? Stopniowa redukcja cellulitu! Polecany w serii.

Cena..........80zł

 

Anticell zabieg ujędrniający

ANTICELL - walka z celulitem, ujędrnianie. Urządzenie jest bardzo mocne i bardzo skuteczne w walce z celulitem i utratą jędrności.* posiada światło podczerwone, * radiofrekwencje biopolarną,* masaż próżniowy i masaż walkami. Zabieg wykonujemy na gołym ciele ponieważ urządzenie ma kilka funkcji dodatkowych, które ubranko by nie przewodziło. Poza tym wykonując ją na gołym ciele są dużo szybsze i lepsze efekty widoczne nawet po 1 zabiegu.

Cena zabiegu jednorazowo..........200zł

Pakiet 6 zabiegów..........960zł

Pakiet 12 zabiegów..........1800zł

Depilacja

Depilacja

Depilacja Lycon

 

Wąsik / broda / baki

Cena..........30zł

 

Depilacja pach

Cena..........50zł

 

Wąsik + broda

Cena..........50zł

 

Depilacja cała twarz

Cena..........70zł

 

Depilacja nosa

Cena..........30zł

 

Depilacja bikini tradycyjne

Cena..........80zł

 

Depilacja bikini brazylijskie

Cena..........130zł

 

 

Depilacja woskiem tradycyjnym /rolką

 

Depilacja łydki + uda

Cena..........110zł

 

Depilacja łydki

Cena..........60zł

 

Depilacja uda

Cena..........60zł

 

Depilacja ręce

Cena..........50zł

 

Depilacja pośladki

Cena..........40zł

 

Depilacja plecy / tors

Cena..........150zł

ul. Gen. J. Zajączka 15A

01-510 Warszawa

studiometamorfoza1@gmail.com

+48 602 464 666

Poniedziałek - Piątek 8:00 - 20:00

Sobota 9:00 - 15:00

+48 22 839 30 79