Poniedziałek - Piątek 8:00 - 20:00

Sobota 9:00 - 15:00

ul. Gen. Zajączka 15A

01-510 Warszawa / Żoliborz

Zabiegi

Depilacja Lycon

Lycon to woski i produkty do depilacji wywodzące się z Australii. Przez wielu firma ta jest uważana za jedną z najbardziej prestiżowych marek w tej dziedzinie. Cechami wyróżniającymi woski Lycon jest fakt, że wyrywają ona krótkie, nawet 1-milimetrowe włoski. Dodatkowo dzięki specjalnej aplikacji wosk nie przykleja się i nie ciągnie skóry, co zmniejsza uczucie dyskomfortu w czasie zabiegu oraz zapobiega zaczerwienieniom i podrażnieniom po depilacji.

Dlaczego Lycon?

- skuteczna i precyzyjna metoda depilacji, umożliwiająca usuwanie bardzo krótkich włosków

- metoda uznawana za mniej bolesną

- szczególnie polecana do depilacji brazylijskiej

- przyjemne doznania: bogactwo kolorów i zapachów, jedwabista konsystencja produktu

- działa pielęgnacyjne na skórę dzięki wykorzystaniu odżywczych właściwości azulenu, aloesu, rumianku, róży oraz lawendy

- kilka linii produktowych – Hot Wax, Lycojet, Strip Wax – z których każda jest odpowiednia do danego obszaru depilacji i rodzaju włosków i skór

Metoda paskowa – stosuje się w niej miękki wosk. Polega na nałożeniu rozgrzanego wosku na owłosioną skórę. Kolejnym etapem jest przyklejenie fizelinowego paska i szybkie zerwanie go. Metoda paskowa jest zalecana do dużych powierzchni ciała, takich jak nogi czy ręce.

Depilacja woskiem to metoda usuwania zbędnego owłosienia przy pomocy ciepłego wosku. Podczas zabiegu usuwa się łodygę włosa wraz z cebulką, dzięki czemu efekt jest znacznie dłuższy niż po goleniu. Kolejny zabieg należy wykonać po około 4 tygodniach. Dużą zaletą depilacji woskiem, jest to że włosy po zabiegu odrastają rzadsze, jaśniejsze i delikatniejsze.

Depilacja paskowa

cennik