Poniedziałek - Piątek 8:00 - 20:00

Sobota 9:00 - 15:00

ul. Gen. Zajączka 15A

01-510 Warszawa / Żoliborz

Zabiegi

Dłonie  i  stopy.

Manicure klasyczny

W manicure klasycznym podstawą jest zadbanie o piękno skóry dłoni oraz polepszenie wyglądu paznokci. Zabieg wykonywany jest bardzo delikatnie, ostrożnie, tak, aby nie naruszyć delikatnej warstwy około paznokciowej oraz nie wyrządzić klientce szkód na paznokciach. Dbamy także, aby nie zniszczyć płytki paznokcia poprzez stworzenie na niej bruzd czy rys. Na koniec zabiegu paznokcie malujemy wedle uznania klientki: odżywką, wybranym kolorem lakieru. Zabieg trwa około 30/45 minut. Przeciwwskazaniami do wykonania zabiegu są choroby skóry i paznokcia.

Manicure hybrydowy

Manicure hybrydowy to alternatywa dla obciążającego płytkę paznokcia klasycznego tipsa. Manicure hybrydowy jest także dobrym rozwiązaniem na uciążliwe malowanie paznokci tradycyjnymi lakierami, które szybko tracą połysk, odpryskują i tworzą nieestetyczne pofałdowania. Utrzymuje się około 2 – 3 tygodni i polega głównie na nałożeniu na płytkę mieszanki zwykłego lakieru oraz elastycznego żelu. Dzięki temu lakier nie odpryskuje. Paznokcie po zabiegu manicure hybrydowym nie tracą swego blasku przez długi czas. Manicure hybrydowy, w przeciwieństwie do klasycznego, daje także mnóstwo możliwości dodatkowego ozdobienia płytki paznokcia.

 

Manicure japoński nazywany jest P Shine. Manicure japoński rozpoczynamy klasycznym manicure, od nadania paznokciom odpowiedniego kształtu. Następnie używamy specjalnej pasty i pudru.bezpośrednio aplikujemy skoncentrowane substancje odżywcze mające za zadanie odbudować uszkodzoną płytkę, wzmocnić paznokcie w tym celu stosuje się odpowiednią pastę. Pasta zawiera szczególne substancje, które odżywiają i wzmacniają paznokcie, a także nadają im wyjątkowy blask perły. Cała sztuka umiejętnego wykonania manikiuru japońskiego polega na wcieraniu najpierw pasty, a potem pudru – w jednym, ustalonym kierunku i za pomocą polerek. Efekt jest widoczny natychmiast po zabiegu – paznokcie są idealnie gładkie i lśniące. Aby kuracja przyniosła pożądany efekt, manikiur należy powtórzyć 3 – 4 razy w odstępie zwykle 3 tygodni. Po zabiegu nie malujemy paznokci lakierem.

Czas trwania zabiegu to 30/45 minut.

Manicure Japoński

IBX System, to innowacyjny, dwuczęściowy produkt, który daje wymierne, rewolucyjne korzyści. Działa penetrując płytkę i wzmacnia ją od środka, zamiast – jak pozostałe zabiegi na rynku, pozostawać na jej wierzchu. Sposób aplikacji IBX System został zaprojektowany tak, aby maksymalnie umożliwić penetrację płytki. Nakładamy go jak lakier, ogrzewamy pod lampą, dzięki czemu penetruje do wnętrza, utwardzamy w świetle UV. IBX Tworzy powłokę ochronną na płytce. Redukuje lub całkowicie usuwa „biała plamki” na płytce. IBX Repair używany jest do „naprawy” poważnych uszkodzeń płytki, aby stworzyć stabilną podstawę do ich naturalnego wzrostu. IBX wzmacnia górne warstwy płytki, umożliwiając paznokciom odrost. Poprawia wygląd i kolor naturalnych paznokci.

IBX System