Poniedziałek - Piątek 8:00 - 20:00

Sobota 9:00 - 15:00

ul. Gen. Zajączka 15A

01-510 Warszawa / Żoliborz

Zabiegi

Strzyżenie

Formuła dopasowana indywidualnie dla każdego klienta, współgra ze sobą prowadzi do równowagi i zachowania proporcji pomiędzy ciężarem / ilością włosów, a całym wizerunkiem klienta. Włosy są tak ostrzyżone, że ich układanie na co dzień jest przyjemnością i nie stwarza żadnych problemów.

Koloryzacja

Zapewnia każdemu włosowi jego własny charakter i kolor, tak jakby był naturalny z niewiarygodnym blaskiem i odbiciem światła. Lśniąca czystość koloru i intensywność jego blasku od nasady aż po same końce . Razem wszystko jest fajniejsze.

System pielęgnacji włosów OLAPLEX, został stworzony, aby replikować oraz regenerować mostki dwusiarczkowe włosów, które ulegają zniszczeniu lub zerwaniu w trakcie zabiegów chemicznych takich jak koloryzacja czy rozjaśnianie, działania wysokiej temperatury oraz uszkodzeń mechanicznych. System Olaplex umożliwia radykalną zmianę koloru włosów pozostawiając je w idealnej kondycji.

Kiedy go używamy?

Olaplex ma wiele zastosowań mianowicie można go używać do rozjaśniacza, farby w dowolnym kolorze, przy zabiegach trwałej ondulacji, trwałego prostowania czy zabiegów keratynowych. Możne służyć także jako samodzielny zabieg regenerujący, pielęgnujący włosy.

Dlaczego warto go zastosować?

To jedyny taki produkt na rynku. Nie ma odpowiednika wśród kosmetyków do włosów. To dzięki OLAPLEX była możliwa metamorfoza Kim Kardashian, która z ciemnych włosów, w ciągu jednego dnia stała się blondyką nie pogarszając kondycji włosów.

 

OLAPLEX

Sauna

Jest to odnowa biologiczna włosów. Sauna na włosy sprawia, że odżywcze składniki wnikają dobrze we włosy. Głębokie nawilżenie szczególnie dobrze robi włosom zmęczonym słońcem i farbowanym. Potrzebują go nawet bardziej niż skóra - ich struktura jest ciągle narażona na uszkodzenia, a przez to łatwiej tracą wodę.Sauna potęguje efekt uzyskiwany dzięki odżywce. Włosy są sprężyste, lśniące, łatwiej je rozczesać. Wilgoć i ciepło zmiękczyły bowiem ich łuskę, dzięki czemu cząsteczki keratyny i D-pantenolu mogły wniknąć w głąb łodyg, wzmocnić je i uszczelnić. Cząsteczki preparatu pozostaną we włosach, lecz z każdym myciem będą wypłukiwane. Dlatego zabieg warto powtarzać. Pełny i trwały efekt regenerujący daje kuracja.