Mój styl makijażu permanentnego to styl mojego własnego wyczucia piękna. Wykonuję go by pomagać kobietom odzyskać radość, pewność siebie i cieszyć się, że mogą być jeszcze piękniejsze.

Serdecznie zapraszam

Danusia Podgórska


Umów wizytę na

Brwi permanentne

Brwi idealne

Brwi permanentne

Brwi idealne

Perfekcyjne brwi to rzadkość. Brwi są ramą naszej twarzy, wyrażają nasze emocje. Makijaż permanentny brwi pozwala zrekonstruować brwi u osób, które z różnych powodów je utraciły np: nadmiernego usuwania, złej regulacji, choroby, wypadku, przeszczepu skóry, po chemioterapii itp. Dzięki makijażowi można je zagęścić, poprawić ich kształt. W niektórych przypadkach po prostu je mieć. Decydując się na taki zabieg trzeba wiedzieć, że w związku ze złuszczaniem się naskórka brwi będą się stopniowo rozjaśniać. Na rozjaśnianie makijażu ma wpływ wiele czynników np: rodzaj skóry, słońce, peelingi, przyjmowanie leków, predyspozycje hormonalne, stosowanie odżywek na porost włosów lub zbyt częsta henna. Odświeżenie makijażu brwi zalecane jest raz w roku, wtedy będą wyglądały świeżo i ładnie.

 

Makijaż permanentny brwi
Cena..........900zł

 

Odświeżenie makijażu brwi
Cena dotyczy odświeżenia brwi do 2 lat.
Cena..........od 700zł

 

Konsultacja
Cena..........0zł

Makijaż permanentny oczu.

Wyraziste oczy

Makijaż permanentny oczu.

Wyraziste oczy

Makijaż permanentny oczu przeznaczony jest dla każdego. Pozwala podkreślić oczy, wydobyć ich głębię i zagęścić linię rzęs. Kreska na powiekach górnych daje wyjątkową moc spojrzenia, skraca czas porannego makijażu i już po przebudzeniu wyglądamy dobrze. Kreskę dolną wykonuję aby dopełnić makijaż i optycznie powiększyć oczy. Wykonuję ją tylko częściowo w linii rzęs tak aby efekt był bardziej naturalny.

 

Makijaż permanentny kreski górne w lini rzęs
Cena..........od 800zł

 

Makijaż permanentny kreska dekoracyjna
Cena..........1000zł

 

Makijaż permanentny kreska dolna w lini rzęs
Cena..........550zł

 

Odświeżenie makijażu kreski górne
Cena..........500zł

 

Odświeżenie kresek dolnych
Cena..........350zł

 

Konsultacja
Cena..........0zł

Usta permanentne

Piękne usta

Usta permanentne

Piękne usta

Makijażem permanentnym można wyrównać asymetrię ust, delikatnie je powiększyć oraz wzmocnić ich kolor. Po zabiegu, gdy usta będą już wygojone, wystarczy nanieść błyszczyk aby usta wyglądały perfekcyjnie. Na trzy dni przed zabiegiem i trzy dni po zabiegu trzeba koniecznie przyjąć preparat przeciwwirusowy ponieważ usta są bardzo wrażliwe i podatne na infekcję. Podczas zabiegu naskórek ulega naruszeniu i może uaktywnić opryszczkę. Preparat przeciwwirusowy pozwala się przed nią uchronić. Przed zabiegiem należy zadbać aby usta nie były przesuszone i łuszczące się. Miękkie i nawilżone usta lepiej przyjmą barwik.

 

Makijaż permanentny ust
Cena..........1 200zł

 

Odświeżenie ust
Cena..........700zł

 

Konsultacja
Cena..........0zł

ul. Gen. J. Zajączka 15A

01-510 Warszawa

studiometamorfoza1@gmail.com

+48 602 464 666

Poniedziałek - Piątek 8:00 - 20:00

Sobota 9:00 - 15:00

+48 22 839 30 79