Poniedziałek - Piątek 8:00 - 20:00

Sobota 9:00 - 15:00

ul. Gen. Zajączka 15A

01-510 Warszawa / Żoliborz

Brwi permanentne

Brwi idealne

Perfekcyjne brwi to rzadkość. Brwi są ramą naszej twarzy, wyrażają nasze emocje. Makijaż permanentny brwi pozwala zrekonstruować brwi u osób, które z różnych powodów je utraciły np: nadmiernego usuwania, złej regulacji, choroby, wypadku, przeszczepu skóry, po chemioterapii itp. Dzięki makijażowi można je zagęścić, poprawić ich kształt. W niektórych przypadkach po prostu je mieć. Decydując się na taki zabieg trzeba wiedzieć, że w związku ze złuszczaniem się naskórka brwi będą się stopniowo rozjaśniać. Na rozjaśnianie makijażu ma wpływ wiele czynników np: rodzaj skóry, słońce, peelingi, przyjmowanie leków, predyspozycje hormonalne, stosowanie odżywek na porost włosów lub zbyt częsta henna. Odświeżenie makijażu brwi zalecane jest raz w roku, wtedy będą wyglądały świeżo i ładnie.

Makijaż permanentny oczu.

Wyraziste oczy

Makijaż permanentny oczu przeznaczony jest dla każdego. Pozwala podkreślić oczy, wydobyć ich głębię i zagęścić linię rzęs.Kreska na powiekach górnych daje wyjątkową moc spojrzenia, skraca czas porannego makijażu i już po przebudzeniu wyglądamy dobrze.Kreskę dolną wykonuję aby dopełnić makijaż i optycznie powiększyć oczy. Wykonuję ją tylko częściowo w linii rzęs tak aby efekt był bardziej naturalny.

Usta permanentne

Piękne usta

Makijażem permanentnym można wyrównać asymetrię ust, delikatnie je powiększyć oraz wzmocnić ich kolor. Po zabiegu, gdy usta będą już wygojone, wystarczy nanieść błyszczyk aby usta wyglądały perfekcyjnie. Na trzy dni przed zabiegiem i trzy dni po zabiegu trzeba koniecznie przyjąć preparat przeciwwirusowy ponieważ usta są bardzo wrażliwe i podatne na infekcję. Podczas zabiegu naskórek ulega naruszeniu i może uaktywnić opryszczkę. Preparat przeciwwirusowy pozwala się przed nią uchronić. Przed zabiegiem należy zadbać aby usta nie były przesuszone i łuszczące się. Miękkie i nawilżone usta lepiej przyjmą barwik.

 Makijaż permanentny oczu

Wyraziste oczy

Makijaż permanentny oczu przeznaczony jest dla każdego. Pozwala podkreślić oczy, wydobyć ich głębię i zagęścić linię rzęs. Kreska na powiekach górnych daje wyjątkową moc spojrzenia, skraca czas porannego makijażu i już po przebudzeniu wyglądamy dobrze.Kreskę dolną wykonuję aby dopełnić makijaż i optycznie powiększyć oczy. Wykonuję ją tylko częściowo w linii rzęs tak aby efekt był bardziej naturalny.

Ciąża, laktacja

Infekcja wirusowa, bakteryjna, grzybicza

Aktywna opryszczka, zabieg można wykonać dwa tygodnie od jej zagojenia

Leki sterydowe, maści i kremy sterydowe

Cukrzyca, łuszczyca (po okazaniu zgody przez lekarza prowadzącego)

Alergia na pigmenty

Zbyt intensywnie opalona skóra

Botox, kwas hialuronowy - odczekać 4 tygodnie

Plastyka powiek - odczekać około 6-12 miesięcy

Miesiąc przed i po zabiegu nie używamy odżywek na porost brwi i rzęs.

 

Przeciwwskazania   do zabiegu:

- Miesiąc przed zabiegiem nie depilujemy brwi, wtedy łatwiej będzie określić naturalny kształt brwi.

- Jeżeli skóra jest bardzo sucha nawilżamy ją wcześniej i robimy peeling trzy dni przed zabiegiem.

- Dobrze przygotowana skóra lepiej będzie przyjmowała pigment.

- Wskazane jest trzy dni przed i trzy dni po zabiegu przyjmować preparat antywirusowy, pomoże ochronić przed wystąpieniem opryszczki.

- Przed zabiegiem zadbaj o nawilżenie ust, nie mogą być spierzchnięte i łuszczące się.

-  Miękkie i nawilżone usta lepiej przyjmą pigment.

- Kilka dni przed zabiegiem ufarbuj rzęsy henną.

- Jeżeli używasz odżywkę na porost rzęs odstaw ją na miesiąc przed zabiegiem.

- Jeżeli masz wrażliwe oczy możesz przyjmować kapsułki homeopatyczne z arniką.

- Nie opalamy się dwa tygodnie wcześniej.

Jak przygotować skórę do makijażu permanentnego oczu?

Jak przygotować skórę do makijażu permanentnego brwi?

Jak przygotować skórę do makijażu permanentnego ust?

Mój styl makijażu permanentnego to styl mojego własnego wyczucia piękna. Wykonuję go by pomagać kobietom odzyskać radość, pewność siebie i cieszyć się, że mogą być jeszcze piękniejsze.

Serdecznie zapraszam

Danusia Podgórska