Poniedziałek - Piątek 8:00 - 20:00

Sobota 9:00 - 15:00

ul. Gen. Zajączka 15A

01-510 Warszawa / Żoliborz

Zabiegi

Peelingi medyczne Mediderma

Firma Mediderma została założona 25 lat temu przez grupę dermatologów, na czele z doktorem Gabrielem Serrano, który jest również założycielem Laboratorium Sesderma, jednego z najbardziej uznanych laboratoriów, zajmujących się wytwarzaniem najwyższej jakości, najskuteczniejszych i najbezpieczniejszych peelingów chemicznych do pielęgnacji skóry, obecnych w ponad 60 krajach. Od samego początku, czyli od ok. 35 lat, dr Serrano poświęca się opracowywaniu nowych zabiegów i procedur pielęgnacji skóry, pozwalających przywrócić skórze zdrowie.

Peeling medyczny DNA Recovery Peel

kwas ferulowy do walki z oznakami starzenia się skóry

Nanotechnologia do walki z niedoskonałościami skóry oraz fotostarzeniem

Zabieg DNA Recovery Peel od Sesderma to idealna propozycja dla wszystkich, którzy szukają bezpiecznych zabiegów z użyciem peelingów kwasowych, także w trakcie słonecznych dni.Kwas ferulowy zawarty w DNA Recovery Peel, należy do kwasów, które można bez żadnych przeciwwskazań stosować w okresie letnim. Nie uwrażliwia skóry na promienie UV, ponieważ jego działanie nie powoduje głębokiego złuszczania, a tym samym nie stymuluje skóry do nadmiernej produkcji melaniny.

Jednocześnie kwas ferulowy działa przeciwzapalnie, antyoksydacyjnie i wzmacniająco, skutecznie wspierając skórę w walce z oznakami fotostarzenia. Jego właściwości pozwalają na naprawianie uszkodzeń powstałych w skórze pod wpływem promieniowania UV, a także zapobiegają powstawaniu nowych, stając się tym samym niejako „filtrem słonecznym” dla skóry.

Skóra poddana DNA Recovery Peel odzyskuje świeży, młodzieńczy wygląd, a zmarszczki i przebarwienia są mniej widoczne. Pierwsze efekty zabiegu są bardzo szybko widoczne, ale dla uzyskania najlepszych rezultatów zaleca się przeprowadzić serię zabiegów (4-6) w odpowiednim odstępie czasowym.

Peeling medyczny Ferulac + wit. C

zabieg bankietowy z witaminą C

Jeśli Twoja skóra jest szara i widoczne są na niej objawy zmęczenia, a potrzebujesz natychmiastowego odmłodzenia i poprawy wyglądu skóry, to zabieg z kwasem ferulowym będzie idealną receptą na Twoje problemu skórne. Zabieg Ferulac z wit. C to tzw. zabieg bankietowy. Oznacza to, że rezultaty są widoczne natychmiast i po zabiegu nie występuje żadne zaczerwienie lub inna nadwrażliwość. Kwas ferulowy posiada właściwości antyoksydacyjne, a dodatkowa porcja witaminy C chroni oraz rozjaśnia przebarwienia zabezpieczając skórę przed negatywnym wpływem promieniowania UV. Połączenie tych dwóch substancji stymuluje skórę do odnowy oraz poprawia jędrność naskórka. Zabiegi z kwasem ferulowym można stosować przez cały rok, ponieważ kwas ten nie uwrażliwia skóry na działanie promieni słonecznych.

Peeling medyczny Ferulac + Retinol 1%

neutralizacja wolnych rodników i walka ze zmarszczkami

Połączenie antyoksydacyjnych właściwości kwasu ferulowego chroniącego przed wolnymi rodnikami oraz retinolu zapewniającego skuteczną walkę anti-aging to propozycja dla osób borykających się z przebarwieniami oraz drobnymi zmarszczkami. Neutralizujące wolne rodniki działanie kwasu ferulowego, dodatkowo walczącego z objawami fotostarzenia skóry, połączono ze zdobywającym coraz większą popularność w walce z trądzikiem oraz pierwszymi, widocznymi objawami starzenia się skóry, retinolem, aby stworzyć zabieg o silnych naprawczych właściwościach.

Peeling medyczny Mandelac Peel

Zabieg odświeżająco – rozświetlający.

Kwas migdałowy jest delikatnym kwasem o właściwościach bakteriobójczych, regenerujących i odświeżających skórę. Daje natychmiastowe uczucie świetlistości oraz oczyszczenia skóry, bez wywołania najmniejszego uczucia dyskomfortu. Skutecznie podwyższa elastyczność skóry. Zabieg Mandelac Peel zalecany jest do każdego rodzaju skóry, również delikatnej i wrażliwej. Bardzo dobre efekty otrzymuje się w przypadku skóry starzejącej się, trądzikowej, łojotokowej, podrażnionej i z przebarwieniami. W wyniku zabiegu następuje zmniejszenie grubości warstwy rogowej naskórka, dzięki czemu składniki aktywne łatwiej penetrują w głąb skóry i tym samym intensywnie ją odżywiają. Mandelac Peel może być wykonywany przez cały rok. Jedną z jego zalet jest możliwość wykonania zabiegu również u osób korzystających z kąpieli słonecznych i solarium. Jednym z efektów zabiegu jest uzyskanie równomiernej opalenizny.

Peeling medyczny Lactipeel

Zabieg nawilżający z kwasem mlekowym

Lactipeel zawiera 90% kwas mlekowego, którego głównym zadaniem jest nawilżenie skóry. Kwas mlekowy jest otrzymywany w sposób naturalny w procesie fermentacji mleka. Stymuluje on syntezę ceramidów, poprawia naturalną barierę ochronną skóry, a przede wszystkim intensywnie nawilża. Ponadto, wykazuje działanie wybielające poprzez hamowanie aktywności tyrozynazy (enzymu aktywującego proces melanogenezy). Lactipeel dzięki żelowej postaci, wysokiemu stężeniu kwasu i optymalnemu pH pozwala na powolną penetrację w głąb skóry, bez wywoływania podrażnień. W wyniku zabiegu następuje rozpuszczenie cementu międzykomórkowego, co skutkuje regulacją wydzielania łoju i odblokowaniem zaskórników. Lactipeel zapobiega powstawaniu stanów zapalnych w mieszkach włosowych.Skóra po kuracji Lactipeel staje się widocznie grubsza, jędrna, bardziej sprężysta! Widoczne efekty poprawy kondycji skóry są możliwe do osiągnięcia w krótkim czasie, bez dłuższej regeneracji. Może być stosowany latem. W terapii przebarwień szczególnie polecany jest w połączeniu z witaminą C.

Peeling medyczny Mandelac C

Zabieg regenerująco rozjaśniający

Mandelac C: 20% kwas migdałowy i 30% kwas cytrynowy

Kwas migdałowy znany także jako 2-fenylo-2-hydroksyoctowy, jest kwasem AHA pochodzącym z hydrolizy wyciągu z gorzkiego migdału. Zwyczajowo stosowany jest do leczenia fotostarzenia, nieregularnej pigmentacji, trądziku zapalnego nie torbielatowego oraz w celu przygotowania skóry w zabiegach laserem frakcyjnym. Odpowiedni dla skóry wrażliwej gdyż posiada cząsteczki o dużym rozmiarze a więc penetracja przez warstwę rogową jest wolniejsza i nie wywołuje szczypania ani podrażnienia.

Peeling medyczny Azelac Peel

Pielęgnacja cery naczyniowej i z trądzikiem różowatym

Peeling z kwasem azelainowym Azelac Peelto propozycja dla skór tłustych, łojotokowych, z przebarwieniami oraz z trądzikiem różowatym. Kwas azelainowy to substancja, która nie uwrażliwia skóry na działanie promieni słonecznych i dlatego może być bezpiecznie stosowana cały rok. Kwas azelainowy reguluje wydzielanie sebum, normalizuje proces keratynizacji, działa bakteriostatycznie oraz poprzez hamowanie enzymu tyrozynazy reguluje pigmentację skóry.

Najlepsze rezultaty można uzyskać po serii zabiegów.

Peeling medyczny Kwas traneksamowy TRX

Zabieg depigmentujący do skór wrażliwych, naczyniowych

Uważa się, że kwas traneksamowy może zapobiegać aktywacji melanocytów przez światło słoneczne na drodze hamowania układu aktywacji plazminogenu. Działa zatem na różnych etapach melanogenezy. Będzie wpływał nie tylko na istniejące przebarwienia, ale również zapobiegał nawrotom po stosowaniu innych metod usuwania przebarwień. Kwas traneksamowy oprócz działania rozjaśniającego przebarwienia, wykazuje szczególne właściwości przeciwświądowe i łagodzące stany zapalne skóry, a nawet alergiczne pokrzywki. Sprawdzi się w przypadku skóry z trądzikiem różowatym. Wykazuje również działanie nawilżające. Mediderma wykorzystała moc kwasu traneksamowego w swojej najnowszej linii produktów profesjonalnych – TRX. Gama obejmuje: peelingi, booster, preparat do mikronakłuwania w formie wydajnej mgiełki oraz nanomaskę na biocelulozie.

Peeling medyczny NOMELAN CAFEICO

Zabieg o silnym działaniu rozjaśniającym przebarwienia

Nomelan Cafeico® jest nowoczesną linią produktów zalecaną dla skór z oznakami fotostarzenia, melasmą i przebarwieniami różnego pochodzenia (hormonalne, pozapalne, posłoneczne). Kwas kawowy jest obecnie obok Ferulac Peel® jedną z najskuteczniejszych kuracji rozjaśniających skórę. Ponadto kontroluje aktywność tyrozynazy biorącej udział w powstawaniu melaniny. Nomelan Cafeico wpływa na wygładzenie, nawilżenie i poprawa jędrności skóry. Jednym słowem – odmłodzenie. Właściwości takie wynikają z działania antyoksydacyjnego, które chroni skórę przed szkodliwym działaniem wolnych rodników. W przeciwieństwie do innych peelingów medycznych- Pacjent wychodzi z nałożonymi „metodą kanapki” warstwami Nomelan Cafeico do domu. Preparat należy zmyć po ok.8-12 godzinach. O czasie działania decyduje lekarz. Intensywne złuszczanie następuje ok. 3-5 dnia po zabiegu. W tym okresie skórę należy intensywnie nawilżać i chronić przed promieniami UV. Zabieg Nomelan Cafeico uzupełniony jest maską z retinolem. Zabiegi wyraźnie poprawiają kondycję skóry, dzięki którym staje się ona napięta, nawilżona i rozświetlona. Co ważne, terapia taka pełni istotną rolę w profilaktyce przeciwstarzeniowej.

Peeling medyczny Azelac RU

Zabieg o działaniu rozjaśniającym i przeciwzapalnym

Kwas azelainowy działa przeciwzapalnie i antyoksydacyjnie. Likwiduje rumień i wypryski. Zmniejsza wydzielanie łoju, poprawia jakość tłustej skóry. Zawiera naturalny składnik złuszczający – kwas azelainowy. Związek ten wpływa także korzystnie na stan skóry z trądzikiem różowatym, wyciszając ją oraz likwidując krosty i grudki. Wyrównuje koloryt skóry i kontroluje produkcję melaniny dzięki hamowaniu tyrozynazy. Azelac Ru może być stosowany przez cały rok, również latem. Zabieg może być wykonywany również u kobiet w ciąży.

Peeling medyczny Melaspeel G

Zabieg wygładzający i stymulujący skórę

Zabieg dedykowany dla skóry z zaawansowanymi oznakami starzenia. Głęboko nawilża i stymuluje skórę. Składa się z kilku kwasów, co gwarantuje działanie na różnych poziomach skóry, a dzięki temu zmniejsza problemy z oznakami starzenia się skóry. Główne składniki peelingu to kwas mlekowy, salicylowy, glikolowy i cytrynowy.

Peeling medyczny Salepeel DS

Zabieg wygładzający i stymulujący skórę

Znany jest głownie ze swoich właściwości keratolitycznych i komedolitycznych. Nakładanie wysokich stężeń wywołuje biały osad na grudkach, krostach i zaskórnikach w ciągu kilku minut od nałożenia. Często ulega otwarciu osłonka krosty, co pozwala na działanie kwasu od nabłonka mieszka włosowatego aż do gruczołu łojowego. Ponadto, posiada właściwości przeciwzapalne, przeciwświądowe, antyseptyczne i antybakteryjne.

Peeling medyczny Melaspeel R

Zabieg rozjaśniający skórę

Peeling chemiczny, którego głównym składnikiem jest rezorcynol, obecnie jedna z najskuteczniejszych substancji do walki z hiperpigmentacją skóry. Zabieg szczególnie polecany osobom z tzw. ostudą, czyli głębokimi przebarwieniami skóry powstałymi najczęściej w okresie ciąży lub terapii hormonalnej (antykoncepcja, hormonalna terapia zastępcza) podczas silnego nasłonecznienia. Dzięki możliwości miejscowego, warstwowego nakładania peelingu można skutecznie rozjaśnić obszary dotknięte nagromadzeniem barwnika bez podrażnienia skóry otaczającej.