Poniedziałek - Piątek 8:00 - 20:00

Sobota 9:00 - 15:00

ul. Gen. Zajączka 15A

01-510 Warszawa / Żoliborz

Zabiegi

Nie każda z kobiet została obdarowana przez naturę rzęsami rodem z reklamy popularnych tuszów do rzęs. Niebotycznie długie, podkręcone i gęste rzęsy to marzenie wielu kobiet. Jednak nic straconego! Przedłużanie rzęs to przełomowe rozwiązanie w kosmetyce upiększającej. Zabieg ten pozwala cieszyć się długimi rzęsami bez konieczności używania tuszu. Sztuczne rzęsy sprawiają, że oczy nabiorą wyrazistości. Jednocześnie efekt jest bardzo naturalny. Zabieg stylizacji rzęs, polega na doklejeniu do rzęsy naturalnej rzęs syntetycznych o odpowiednio dobranym skręcie, długości oraz grubości. Sztuczne rzęsy dobierane są indywidualnie, tak by każda klientka mogła cieszyć się oczekiwanym efektem. Warto wiedzieć, że zabieg przedłużania rzęs jest całkowicie bezbolesny i bezpieczny dla oczu i rzęs. Doczepianie rzęs można wykonywać również u osób ze skłonnościami do alergii.

Kilka rzeczy, o których musicie pamiętać:

- w dniu, w którym założycie rzęsy, musicie bardzo, bardzo delikatnie myć twarz

- w tym samym dniu, nie możecie moczyć oczu i rzęs

- jeszcze przez następny dzień, powinnaś unikać gorących kąpieli i sauny, para mogłaby mocno osłabić rzęsy

- podobnie jest z basenem i ćwiczenia fizycznymi też powinnaś z nich zrezygnować na 2 dni

- rzęsy należy przeczesywać, najlepiej rano i wieczorem.

Po tych dwóch, trzech dniach, przez cały okres noszenia nie musicie z niczego rezygnować. Można swobodnie pływać, intensywnie ćwiczyć i malować się. Bardzo ważną rzeczą, o której musicie pamiętać jest to, że makijaż trzeba zmywać płynem micelarnym, bo tłusta struktura mleczka do demakijażu mogłaby mocno obciążyć i uszkodzić rzęsy.

Przedłużanie rzęs

Lifting rzęs

To obecnie niepisany hit na rynku kosmetycznym zarówno w Polsce, jak i za granicą. Lash Lifting to zabieg, który daje efekt trwałego podkręcenia i wymodelowana. Zabieg przeznaczony jest dla osób, którym podoba się efekt, jaki daje podkręcenie rzęs zalotką. Lifting rzęs oferowany jest dla klientek, które nie przedłużają rzęs, a chcą uzyskać długotrwały efekt podkręcenia rzęs naturalnych.

 

 

Metoda 1:1

 

Metoda 2-3D

 

Metoda 4-6D