Poniedziałek - Piątek 8:00 - 20:00

Sobota 9:00 - 15:00

ul. Gen. Zajączka 15A

01-510 Warszawa / Żoliborz

Twarz

Akupunktura

Ciało

Depilacja

Dłonie i stopy

Rzęsy

Makijaż permanentny

Fryzjerstwo

Mezoterapia

Medycyna estetyczna

Peelingi medyczne

Pielęgnacja Ciała

Pielęgnacja ciała jest kluczem do zachowania zdrowia i dobrego samopoczucia. Nasza oferta pielęgnacji skóry pomoże Ci oczyścić skórę i dbać o nią oraz chronić przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych.

Pielęgnacja twarzy

Zdrowa i piękna skóra, to odpowiednio zadbana skóra! Tylko dzięki właściwej pielęgnacji zachowasz młody wygląd i będziesz czuła się komfortowo. Sprawdź ofertę naszego salonu i wybierz zabiegi najbardziej odpowiednie dla Twojego rodzaju skóry, które pozwolą cieszyć się Twoim naturalnym pięknem.

Akupunktura kosmetologiczna

Akupunktura kosmetologiczna jest stosowana na Dalekim Wschodzie od tysięcy lat i tak naprawdę jest formą liftingu. Wiadomo, że już w czasach dynastii Song (960-1279 n.e.) akupunktura kosmetyczna była stosowana przez kochanki cesarza.

Akupunktura kosmetologiczna wykorzystuje techniki Tradycyjnej Medycyny Chińskiej w celu zmniejszenia objawów starzenia. Jest alternatywą dla botoksu, mikrodermabrazji, peelingów chemicznych. Jest metodą naturalną, nie wpływającą na mimikę twarzy , ograniczając ją .

Fryzjerstwo

Strzyżenie to usługa, z której klienci korzystają średnio raz na 1,5 miesiąca. Regularne podcinanie włosów wzmacnia je, nadaje kształt fryzurze, dzięki czemu włosy znacznie łatwiej się układają. Przy zapuszczaniu zalecane jest strzyżenie co 2 miesiące, aby zachować wypielęgnowane końce. Osoby, które noszą krótkie uczesania powinny pojawiać się u fryzjera raz w miesiącu. Dzięki temu można panować nad niesfornymi włosami, które szybko odrastają.

Dłonie i stopy

Zabieg manicure i pedicure, któremu poddawane są paznokcie u rąk i stóp. Zabieg ten stosują osoby, które pragną mieć ładniejsze paznokcie. Polega on nie tylko na malowaniu, ale też na wyrównywaniu skórek i pielęgnowaniu płytki paznokci. Po wizycie w naszym salonie Twoje dłonie i stopy odzyskają swój blask.

Depilacja

Jedna z najskuteczniejszych metod usuwania zbędnego owłosienia przy pomocy ciepłego wosku. Podczas zabiegu usuwa się włoski wraz z cebulką, dzięki czemu efekt gładkiej skóry utrzymuje się dłuższy niż po goleniu. W porównaniu z innymi metodami zabieg jest szybki i niedrogi.

Przedłużanie rzęs

Zabieg przedłużania rzęs wykonany metodą "SECRET LASHES". To metoda, która polega na przyklejaniu do naturalnej rzęsy odpowiednio dobranej sztucznej rzęsy. W zależności od rodzaju rzęs klientki dobierany jest kształt i rodzaj doklejanych rzęs.

Peelingi medyczne

Peelingi medyczne są uznawane za najskuteczniejsze i odpowiednie dla wszystkich rodzajów skóry i schorzeń. Skuteczność peelingów medycznych oraz protokoły zabiegów są poparte szeroko zakrojonymi badaniami klinicznymi oraz współpracą z wiodącymi specjalistami z całego świata. Są to zabiegi polecane dla wszystkich osób, które chcą odświeżyć skórę oraz profilaktycznie w celu zapobiegania tworzeniu się zmarszczek i opóźnienia procesów starzenia. Efektem po zabiegach złuszczania skóry jest zdrowa skóra, która odzyskuje naturalny blask.

Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa to doskonała metoda zapobiegająca starzeniu się skóry czy wypadaniu włosów dzięki bezpośredniemu dostarczeniu niezbędnych substancji w głąb skóry. Polega ona na wstrzykiwaniu małych dawek substancji leczniczych, odżywczych, odmładzających czy aktywujących za pomocą cienkiej igły.

Makijaż permanentny

Makijaż permanentny to bezpieczna metoda podkreślająca urodę w trwały sposób. Jest to zabieg, którym można poprawić kształt ust, brwi lub kontur oczu.  W zależności od potrzeb i indywidualnej urody makijaż permanentny brwi, ust i oczu umożliwia: nasycenie barwą ust z jednoczesną korektą kształtu wargi górnej i wargi dolnej, nadanie głębi i wyrazistości spojrzeniu poprzez podkreślenie konturów oczu, poprawienie kształtu brwi lub wzmocnienie naturalnej linii łuku brwiowego.

Medycyna estetyczna

Medycyna estetyczna to znacznie szerszy zakres zabiegów i możliwości, z drugiej znacznie mniejsza ingerencja w strukturę ciała. To ogromne spektrum metod, które z roku na rok się rozwija. Medycyna estetyczna wykorzystuje takie metody jak laser i światło, fale ultradźwiękowe, masaż mechaniczny, temperatura, naturalne i sztuczne środki chemiczne. Z jej dobrodziejstw korzystają osoby w różnym wieku.

Więcej ....

Więcej ....

Więcej ....

Więcej ....

Więcej ....

Więcej ....

Więcej ....

Więcej ....

Więcej ....

Więcej ....

Więcej ....